O firmie

Profesjonalna firma budowlana od wymarzonych projektów
Twoje marzenie to własny dom z tarasem, ogrodem i garażem, gdzie cała rodzina będzie czuła się bezpiecznie i komfortowo? Myślisz jednak, że budowa domu to zbyt skomplikowane wyzwanie, dużo obowiązków i wiele formalności? Przez to zastanawiasz się Czy naprawdę warto?

My odpowiadamy Ci, że TAK, ponieważ jako doświadczona firma budowlana MB Home zapewniamy uśmiech na twarzy naszych Klientów.

Pomagamy w wyborze najlepszego projektu, załatwiamy wszelkie formalności (pozwolenie na budowę, pozwolenie na przyłącza, pozwolenie na odbiór budynku) i zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, do której zalicza się: budowa stan surowy i budowa stan deweloperski.

Już pod początku budowy domu zajmujemy się koordynowaniem wszystkich spraw związanych z budową. Naszym klientom zapewniamy aktualne informacje o postępach prac i konsultacje techniczne.

Z wielką przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, wiedzą i kwalifikacjami na temat budowy domów. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.
Z nami spełnisz swoje marzenia.

Brak czasu na prowadzenie budowy domu?
Kompleksowa obsługa inwestycji
Harmonogram prac i terminowa realizacja
Realizacja od uzyskania pozwolenia na budowę do 6 miesięcy
Dokumentacja zdjęciowa z każdego etapu budowy
Prowadzenie dziennika budowy
Transport materiału renomowanych producentów i sprzętu budowlanego

Bezstesowa budowa domu
Załatwimy wszystkie formalości:
-Pozwolenie na budowę
-Mapy do celów projektowych
-Projekty przyłączy
-Prowdzenie dziennika budowy
-Odbiór budynku
-Kierownik budowy
-Tablica informacyjna

Rozwiązanie wszystkich problemów logistycznych , technicznych
Jedna kompleksowa umowa na wszystkie usługi
Brak problemu z niewykorzystanymi materiałami budowlanymi
Twoje wizyty na budowie ograniczają się tylko do odbierania zakończonych etapów.

Opinie naszych klientów :

Zdecydowanie polecam firmę Mbhome. Budowa stanu surowego przebiegła bezproblemowo i terminowo. Deweloper otwarty na sugestie i zmiany w projekcie. Profesjonalizm i świetna organizacja pracy.

Marcin K.

Szukałem firmy budowlanej, która wybuduje mi dom w stanie deweloperskim, ze względu na to, że mieszkamy za granicą, nie byliśmy w stanie sami zarządzać budową, patrząc z perspektywy czasu to była bardzo dobra decyzja ponieważ na rynku budowlanym jest wiele firm i gdy się nie zna tego rynku i ludzi, którzy fachowo wykonają prace zgodnie ze sztuką budowlaną można trafić na bardzo nierzetelnych fachowców i później jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty. Czasami warto zapłacić trochę drożej, ale mieć pewność, że wszystko dobrze jest wykonane. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko można spotkać tak rzetelną i fachową firmę jak MBhome . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania i doradzania, pełen profesjonalizm, dbałość o klienta i jego potrzeby na każdym etapie budowy, praca wykonana solidnie, a przy okazji bardzo mili i pozytywni ludzie, szczególnie pozdrawiam Pana Marcina który był zawsze do naszej dyspozycji. Jeżeli ktoś szuka firmy która kompleksowo zajmie się budową jego wymarzonego domu to lepiej nie można trafić.

Paweł Z

Bardzo miły kontakt, fachowa obsługa. Bardzo mili, kulturalni i uprzejmi pracownicy. Ciesze się z dokonanego wyboru i polecam usługi tej firmy wszystkim budującym domy. Terminowa realizacja bez problemów.

Makson L.

Gorąco polecam. Terminowa realizacja, wszystkie wynikłe problemy rozwiązywane na bieżąco. Prace przebiegały sprawnie i z oczekiwaną starannością.

Jakub C.

Współpraca z Mbhome to prawdziwa przyjemność. Innowacyjny developer posiadający zdolność do podejmowania dobrych, czasami śmiałych decyzji to właśnie Mbhome. Dokładny perfekcjonista. Zawsze gotów rozwiązywać trudne sytuacje i problemy na czas. Mogę śmiało i zdecydowanie polecić go jako wykonawcę.

Iga S.